Правила

Правила оренди залів студії SkyLoft:

Бронювання студії:

1. Бронювання студії відбувається через Direct або через viber +380686044044 c 10: 00-21: 00. Бронювання студії до 9:00 або після 21:00 оплачується +100 грн до вартості оренди.

2. Бронювання студії відбувається за умови передоплати 50% від вартості оренди залу або повна оплата. Неоплачене протягом доби бронювання знімається автоматично. Після оплати необхідно надіслати фото чека або скріншот про оплату. Без підтвердження оплата вважається недійсною.

3. Мінімальний час оренди студії — 1 година, мінімальний час продовження оренди — 30 хвилин.

4. Судійний час триває 55 хвилин, за 5 хвилин до кінця оренди студії адміністратор повинен перевірити зал і підготувати приміщення до наступної оренди. Моделі повинні встигнути переодягнутися, а ви повинні по закінченню зйомки поставити реквізит на місце. При затримці більше, ніж на 5 хвилин оплачується наступну годину або 30 хвилин.

5. Вартість оренди студії розрахована для зйомок до 6 осіб + фотограф.

За більшу кількість людей — доплата 30 грн / чол за 1 годину.

6. Час оренди вважається з того моменту, коли була заброньована оренда, а не час фактичного прибуття в студію.

7. Клієнт повинен покинути студію, не пізніш часу закінчення оренди. Продовження терміну оренди можливо в разі, якщо в графіку є вільний час і оплачується відповідно вартості оренди.

8. Якщо Ви відмовляєтеся від бронювання фото студії, переносите час або дату зйомки, скорочуєте час оренди, то вибачте, Ви повинні сплатити штраф:

менше, ніж за 72 години — 50% від повної суми

менше, ніж 24 години — 100% від повної суми

Оплачене бронювання можна скасувати більш, ніж за 72 години до заброньованої дати оренди! Перенести також можливо не менше, ніж за 72 години і тільки 1 раз.

9. У вартість оренди входить використання паперових фонів з можливими природним забрудненням, розкатаних на 3 метри від стіни. Псування, пошкодження або необоротне забруднення фонів оплачуються з розрахунку 200 грн за метр. При бажанні Ви можете скористатися новим, раніше не використовуваним фоном, вартість становить 200 грн за метр на підлозі.

Змінне взуття і чистота в залах:

1.Працювати в студії можливо тільки в чистому  змінному взутті, при відсутності якого орендар буде змушений використовувати багаторазове взуття, яка знаходиться в студії (тапочки).

2. Забороняється вживати їжу і напої в орендованих залах.

3. Якщо у вас зйомка в залі «Цех 13» — клієнт повинен попередити адміністратора про використання продуктів на зйомці. За 5-10 хвилин до закінчення зйомки Ви повинні прибрати кухонну зону. Якщо ви користуєтеся студійної посудом або інвентарем, то ви повинні вимити його після себе. Всі продукти і залишки їжі забираються клієнтом після закінчення оренди. У студії забороняється розпивання алкогольних напоїв або яскравих соків.

4. Зйомка з тваринами дозволено тільки з дозволу адміністрації та з доплатою за прибирання. Тварина має бути чисте, без вираженого запаху. З чистими, помитими лапками. Чи не дозволяється перебувати в залі більше, ніж 2 тварин. Також заборонено перебування тварин на ліжку і дивані. Тварина має перебувати під постійним наглядом власників. Тварина не повинно ходити в туалет в студії. Зйомки з тваринами обов’язково узгоджуються з адміністрацією перед бронюванням.

Матеріальна відповідальність:

1. Відповідальність за збереження реквізиту та обладнання несе безпосередньо фотограф, навіть незалежно від того, хто бронював студію. Клієнт також несе матеріальну відповідальність за заподіяну студії збиток і повинен його відшкодувати в разі нанесення.

2. У разі пошкодження обладнання орендар несе повну матеріальну відповідальність і повинен відшкодувати всі витрати на ремонт і штраф 500 грн.

3. У разі пошкодження реквізиту або забруднення декорацій штраф 500 грн + відшкодування вартості ремонту або хімчистки.

4. Після зйомки фотограф повинен здати синхронизатор адміністратору.

5. Для Вашої ж безпеки на студії ведеться відеоспостереження.

Категорично заборонено!

Використовувати бенгальські вогні

Феєрверки на тортах

Хлопавки з метафаном (такі зйомки можуть обговорюватися індивідуально, з подальшою оплатою за прибирання). Після завершення зйомки приберіть після себе, не забувайте розраховувати на цей час. Також можемо надати послугу прибирання, вартість буде залежить від обсягу роботи.

Використовувати пух і пір’я на зйомці, а також кольоровий дим заборонено

Орендуючи студію, ви погоджуєтеся з правилами.

З повагою, адміністрація студії Skyloft.