Skybook

 

Немає нічого приємнішого, ніж в теплому родиному колі, чи з друзями полистати альбоми з Вашими фотографіями, фото Ваших дітей, альбом з фотографіями з подорожей, хрестин, новорічних фотосесій.

Студія SkyLoft запустила свій сервіс з дизайну та виготовлення фотокниг. Тепер Вам не потрібно мати навики в роботі з складними дизайнерскими програмами, місяцями простити Вашого фотографа знайти вільних пару днів для верстки фотокниги. Хвилюватись про якість та шукати друк з кльовими відгуками. У нас професійні дизайнери, які проконсультують Вас. Займуться версткою та підготовкою до друку. Допоможуть підібрати фотокнигу під ціни і параметри які повністю вдовільнять Вас. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними типографіями. Стильний дизайн, якісний друк, преміальна якість — ці всі складові, які допоможуть Вам зберегти Ваші спогади на багато багато років!

Для фотографів SkyBook пропонує особливі умови співпраці. Skybook — це економія Вашого часу, чудовий сервіс та друк преміум якості. Делегуйте всі клопоти по верстці макетів, підготовки до друку нашим дизайнерам. Професійним фотографам у нас є можливість розробки індивідуального дизайну та отримати ексклюзивні ціни на друк фотокниг. Витрачайте час на рідних і хоббі а не на довгі години в фотошопі)

Всі приклади дизайну книг ви можете переглянути на сторінці — Приклади дизайну фотокниг.

 

За допомогою калькулятора Ви зможете підібрати собі оптимальний варіант книги та зорієнтуватись у вартості на друк фотокниги.

 

    Залишіть заявку і наші менеджери з Вами зв'яжуться!    Вкажіть як Вам найзручніше щоб наші менеджери з Вам зв'язались*

    Якщо у вас є додаткові запитання можете задати пряму тут і найближчім часом ми до вас залелефонуємо!